City Life Blog

1 Urodziny Bloga

urodziny1Stary rok pożegnany, a nowy 2017 powitany. Moj blog kończy rok, a więc czas na podsumowanie. Citylife-blog.pl doczekał się jednej świeczki na torcie, a sytuacje, które mnie bawiły, dziwiły, zaskakiwały zostały opisane w poszczególnych kategoriach. W ciągu roku udało mi się stworzyć 51 artykułów w kategorii: "Podróże"- 11, "Samo życie"- 36, "Medycyna i zdrowie"- 2, "Sport"-2. Najwięcej tematów do opisu dostarczyły mi kategorie: "Podróże" i "Samo życie", są one najbardziej rozwojowe i twórcze i to im będę poświęcać nadal najwięcej czasu. Pozostawiam jeszcze pod znakiem zapytania kategorię "Medycyna i zdrowie" na zasadzie jak coś mi ciekawego wpadnie to po prostu to opiszę. Żegnam się z kategorią "Sport", ciężko jest robić zdjęcia komuś, kto jest w ruchu, jeśli w ogóle takie zdjęcia można zrobić np. relacja z trasy maratonu. Musiałabym biec razem z uczestnikami maratonu, a to jest wyczyn niestety nie dla mnie. Spokojnie tę kategorię mogę podciągnąć pod inną, czyli "Samo życie".

13 października 2016 miał miejsce atak hakerski na mojego bloga. Czyli trzeba było złamać hasło podpiąć się plikami pod mój serwer, w Google podać, że jest się właścicielem strony i zacząć pozycjonować się na moim linku do bloga. Stąd taka zwiększona liczba wejść na stronę w październiku i listopadzie, którą zrobili Azjaci. Moja strona nie była jedyną tego dnia, która została zhakowana, jakież to marne pocieszenie dla mnie, dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Gdyby hakerowi zależało na zlikwidowaniu mojego bloga a nie na chęci wypozycjonowania się na linku do niego, pewnie nie byłoby czego podsumowywać. Nauczka na przyszłość trzeba mieć mocne hasło, którego nie da się tak łatwo złamać ( jeżeli takie hasło w ogóle istnieje). Sama nazwa citylife - życie w mieście jest tematem bardzo płodnym, ciekawym nie tylko dla rodaków ale i dla obcokrajowców zwłaszcza dla ludzi z odległych kontynentów. Oni też mają blogi opisujące życie w mieście, w środku opis w języku chińskim, japońskim a nagłówek w j. angielskim w końcu to język międzynarodowy.
 1 statystB

Mocna siódemka artykułów, najczęściej odwiedzana przez internautów to:
1.Dotacje Unijne 1115 wejść
2."Kadzielnia"-Rezerwat przyrody w Kielcach 720
3.Wakacje czas zacząć 657
4.Podróż pociągiem z wakacji 527
5.Warto odwiedzić Kołobrzeg 508
6.Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? 426
7.Przystanki w Kielcach 494

Najczęściej gościli na moim blogu ludzie ze Stanów Zjednoczonych, ale nie zabrakło również ludzi z takich krajów jak; Polska, Niemcy, Brazylii, Ukrainy, Francja, Wielkiej Brytanii, Rosji, Singapuru, Tajwanu, Tajwanu, Chin, Japonii, Czech, Serbii, Szwecji, Norwegii, Meksyku. Liczba jest dość długa, ale na tym wyliczanie poprzestanę.
 1 statys blog11 statys blog2

Zapraszam wszystkich chętnych do wyrażenia swojej opinii w komentarzu, podzielenia się ze mną swoją refleksją na przedstawiany temat. Mam rację, czy też się mylę.

Barbara

2021  © City LIfe Blog